|

Top 10

KEI

Od 12 marca do odwołania wszystkie kina zamknięte !

Decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego wszystkie placówki kulturalne w Polsce: muzea, teatry oraz kina zostały zamknięte do odwołania !

Gdy tylko będzie znana data ponownego otwarcia kin, niezwłocznie ją podamy.

Wyświetlany poniżej repertuar jest nieaktualny !
Wyświetlamy go jedynie aby wyszukiwarki internetowe nie uznały strony za nieaktywną.

Cinema program "Hugo" in Rybnik

No showtimes for movie "Hugo" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Hugo i jego wynalazek
Original title: Hugo
Runtime: 127 min.
Production: USA , 2011
Category: adventure / drama / family
Release Date: 10 February 2012
Distribution: UIP

Directed by: Martin Scorsese
Cast: Helen McCrory, Jude Law, Christopher Lee

11 nominacji do Oscara! Jeden z najbardziej cenionych reżyserów naszych czasów zaprasza w niezwykłą podróż. Film zrealizowany na podstawie książki Briana Selznicka. Bohaterem jest Hugo - sierota mieszkający w korytarzach ukrytych w murach paryskiego dworca, gdzie jego życie zależy od zachowania anonimowości.

Kiedy jednak jego losy zazębiają się z życiem pewnej dziewczynki (Izabelle) kochającej książki oraz starca prowadzącego na dworcu sklepik z zabawkami, jego podziemne życie zostanie zagrożone. Tajemniczy rysunek, notes, skradziony klucz, mechaniczny człowiek i ukryta wiadomość od nieżyjącego ojca Hugona to elementy tworzące szkielet tej pięknej historii.

tekst: Kino KijówAverage rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
766 votes. | Rate movie

Movie trailer: Hugo

Your comments

resder 7. March 2012, 10:39

jestem zawiedziony. Ładnie, miło, słodko, wzruszająco, ale o połowę za długo.

lucek 26. February 2012, 22:28

Bardzo dobry film. Na prawdę wart polecenia!!!

kitowiec 24. February 2012, 8:32

kit

fanka 22. February 2012, 14:31

jaki ładny film! dla dorosłych i dzieci! nie robi z mózgu sieczki i nie katuje wuldarnością i bylejakością! efekty 3d wspaniale wciagają w akcję filmu - jestśem pod wrażeniem i polecamy!

FRANNOS 21. February 2012, 9:59

NIESTETY NIE MA DUBBINGU :(, ALE TAKTO BARDZO FAJNE

marta 17. February 2012, 10:35

wczoraj na tym filmie była trójka moich dzieci - 13-latek i dwie 16-latki. cały wczorajszy dzień i dzisiejsze śniadanie słucham o tym, jaki to fantastyczny film. co nieczęsto się zdarza - równie dobry jak książka (według syna - lepszy). polecam więc każdemu nastolatkowi, dorosłemu, który w filmie szuka czasem czegoś innego niż akcji, akcji, akcji (i strzelanek). chwalili świetną obsadę i znakomicie przedstwione charaktery, bardzo udane obrazy snu, świetny dowcip, wzruszające chwile.czyli POLECAMY!

MW 16. February 2012, 13:42

Psycholek nie ogarnie tak dobrego filmu, więc szkoda tracić czas na polemizowanie z nim a spożytkować go chociażby na tak dobry i magiczny film jakim jest właśnie Hugo ... Psycholku, w magii wszystko jest możliwe nawet największe absurdy potrafią się dziać, więc skąd u ciebie zdziwienie, że "pociąg wjeżdża na kończący się tor z prędkością torpedy". Takie rzeczy jak pędzący pociąg wypadający z toru, pędzący samochód i kończący w płomieniach gdzieś w rowie, spadające samoloty, tonące statki itd. Itd. to dzieją się w dni powszednie i to bez udziału magii. Wiesz, spróbuj - o ile masz prawo jazdy np. rozpędzić samochód i przez pomyłkę zamiast zahamować docisnąć gazu, ciekawe czy wyrobisz na zakręcie czy z niego wypadniesz ... czego tobie mimo wszystko nie życzę bo to tragiczne. Staram się w bardzo prosty sposób wyjaśnić tobie bardzo proste sprawy. A następnym razem kiedy wybierzesz sie na magiczny film nie bierz go na poważnie, to nie ten gatunek.

Pycholek 13. February 2012, 21:51

Kolego "zimbabwe" to, że tobie ten nudny film się podobał, to nie znaczy, że będzie się podobał każdemu. Na sali było raptem 8 osób !! To już świadczy o popularności nieprawdaż? Co ciekawe 2 osoby wyszły jakieś 30 minut przed końcem, kolejne dwie zabawiały się uśmiechami i baraszkami. Nuda. Ileż można patrzeć na dworzec i się nim fascynować? Na dodatek błąd za błędem, pociąg wieżdża na kończący się tor z prędkością torpedy. Sam film jest nudny jak ostania część Sagi Zmierzch. 3 dynamiczne sceny a reszta statyczne gatki i pseudo śmieszne dialogi. Film jest o przemijaniu ! Jest specyficzny i trzeba się odpowiednio nastawić. Na pewno nie jest to kino rozrywkowe (chyba, że się ktoś z nudów granatem rozerwie).

annie 13. February 2012, 12:48

nie zgadzam się z 1 opinią .
film według mnie bardzo ciekawy , wzruszający.
efekty 3d bardzo fajne w niektórych momentach zwłaszcza na samym początku.
polecam , warto iść .;)

zimbabwe 12. February 2012, 21:53

Poziom intelektualny "Pycholka" poniżej żałosny :) (najlepszy tekst: "szkoda kasy i pieniążków"). Film oczywiście świetny :) Gorąco polecam

MarcinN. 12. February 2012, 21:05

Całkiem niezły, wręcz bardzo dobry film. Dla ludzi którzy chcą obejrzeć dobrze opowiedzianą i niebanalną historię, a zarazem poczuć magię (w tym filmie to w sensie dosłownym niemalże) kina. Plastyczny, ładnie sfilmowany, z grafiką komputerową, która obecna jest w każdym kadrze, ale tylko po to by wykreować nieistniejący już świat lat 20tych ubiegłego wieku. Reasumując film na najwyższym poziomie pod każdym względem, wyszliśmy z seansu z żoną zauroczeni.

Pycholek 11. February 2012, 23:25

Jeden z najgorszych filmów jakie oglądałem. Nastawiłem się na film pełen przygody, a to film o przemijaniu, alientor jak Nostalgia Anioła. Efekty 3d żenada. Jedynie odzwierciedlenie dworca ładnie zrobione. Reasumując szkoda kasy i pieniążków.

Add new comment Hugo

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Cinemas

Premieres

27 March
20 March
13 March

Coming soon

3 April
17 April
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2020 Repertuary.pl